OPET İstanbul Bayrampaşa İSHAKOĞLU Petrol A.Ş
OPET Bayrampaşa akaryakıt istasyonu, 24 saat hizmet vermektedir. Akaryakıt istasyonunda market, hava ve su makinesi, tuvalet, engelli tuvaleti, bebek bakım ünitesi bulunmaktadır.

2004 yılında İstanbul’un Bayrampaşa semtinde hizmet vermeye başlayan serüvenimizde siz değerli müşterilerimizin isteklerini her zaman ön planda tutmaya çalıştık. 2004 yılında itibaren siz değerli müşterilerime 5 akaryakıt adası, 1 LPG adası, 1 AdBlue adası, yerinde yağ bakım hizmeti, 1 tam otomatik araç yıkama makinesi, 3 manuel iç dış yıkama makineleri ve yıkama personellerimiz ile yerinde hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda 4 adet tanker filomuz ile yurdumuzun dört bir yanına, kurumsal müşterilerimize ve grubumuza ait şirketlerimize/şantiyelerine tanker filomuz veya OPET nakliye filosu desteği ile güvenli ürün sevkiyatımızı gerçekleştirmekteyiz. Her geçen yılda üstüne ekleyerek ve emin adımlarla yürüyerek sizlere daha iyi hizmet vermeyi borç biliriz.

Vizyonumuz

Sektörde Türkiye’nin bir numaralı akaryakıt firması olmak, hizmet ve ürün kalitesi ile tüketicinin birincil tercihi olarak bilinirlik ve süreklilik sağlamaktır.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde bireye ve topluma saygılı ekonomik, tarihi ve ahlaki ilkelere bağlı sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak OPET müşterileri, çalışanları ve ortağının beklentilerini en üst seviyede tutmaktır.

24 Saat Açık

Market

Hava & Su

Tuvalet

Engelli Tuvaleti

Bebek Bakım Ünitesi

Kalite Politikamız

Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden şirketimiz, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hareket eder.

  • Profesyonel personel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.
  • Devamlı müşteri memnuniyetiyle, alanında kalıcı olmayı başarmış bir şirkettir.
  • İş tecrübemiz ile alanımıza özel çözüm yollarını siz değerli müşterilerimiz için geliştirdik.
  • İshakoğlu Petrol olarak çevre ve topluma duyarlı olmanın temel nitelikte önem taşıdığına inanırız.